Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SEVEN - K, s.r.o.

Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11048860758 | aktuálnost: 8. 9. 2016

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Pivovarská č.p. 171, 561 69 Králíky
NÁPLŇ PRÁCE:
- Stanoví výrobní procesy, technologické postupy, kontrolní plány a dbá na jejich dodržování.
- Stanoví procesy validace a řídí neshody produktu.
- Kontroluje funkčnost výrobního zařízení.
- Řídí doplňování lázní dle rozborů a přípravu zásobních směsí.
- Kontroluje příjem, ukládání a vydávání surovin a materiálů.
- Vede evidenci a sleduje normy zásob.
- Objednává suroviny a materiály.
- Seznámí se s politikou Kvality a životního prostředí a tato pravidla dodržuje dle příruček integrovaného systému.
- Udržuje u firmy systém managementu kvality podle ČSN EN ISO 9001:2009 v aktuálním stavu.
- Zajišťuje shodu s danými požadavky na SMK podle ČSN EN ISO 9001:2009 (technické předpisy, ČSN, PN apod.).
-Prosazuje efektivnost zavedeného SMK podle ČSN EN ISO 9001:2009 a usiluje o jeho další rozvoj.
Upřednostňujeme středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického zaměření.
NABÍZÍME: stravenky, životní pojištění a 11 dalších zaměstnaneckých benefitů
V případě zájmu kontaktujte Ing. Pechu osobně (po-pá 10.00 - 11.00 hod.) na adrese Pivovarská č.p. 171, 561 69 Králíky

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha