Tato pracovní pozice není aktivní.

Grafton Recruitment s.r.o.

Hledá se personální konzultant/ka

(referenční číslo: 18-12-218037/JD)

Ahoj budoucí kolego / kolegyně,

máš rád/a klid, stereotypní práci a nerad/a se neustále učíš novým věcem? Pak bohužel pro tebe nic zajímavého nemáme…

Jsi přesný opak? Vyhledáváš výzvy, chceš se pravidelně zdokonalovat či vzdělávat a preferuješ dynamické pracovní prostředí? Pak určitě čti dál

O co se jedná?
Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici personální konzultant. Na této pozici budeš komunikovat s firmami, které hledají nové zaměstnance na různorodé pozice (výrobní, technické, obchodní, administrativní aj.). Tvým úkolem bude připravit inzerci, pracovat se sociálními sítěmi, vyhledávat vhodné kandidáty, vést s nimi pohovory a doporučovat je k našim klientům. Čas od času se budeš podílet se i na akvizicích nových klientů, budeš mít možnost poznat a porozumět trhu práce.

Požadujeme:

Jaký/á bys měl být?
Motivovaný, zapálený, pracovitý, trochu psycholog, trochu „public speaker“. Přesně takového člověka hledáme!
Nemáš zkušenosti s personalistikou? Nevadí, všechno tě naučíme . Na začátek stačí zájem, chuť do práce, uživatelská znalost Office, komunikativní angličtina, schopnost multitaskingu… a nebát se sednout za volat auta.

Nabízíme:

Benefity:
A co na oplátku nabízíme my?

  • kancelář v centru Chomutova
  • žádné docházkové kartičky
  • samozřejmostí jsou u nás: stravenky, sick days, jazykové kurzy, časem budeš mít nárok i na flexipassy
  • možnost zúčastnit se mnohých školení či konferencí
  • stejně nadšené kolegy jako jsi ty!

Zaujala tě tato pozice? Vyplň prosím kontaktní formulář a zašli nám svůj životopis v českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud si již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktuj prosím emailem přímo svého konzultanta.



Více podobných pozic nalezneš na www.grafton.cz/nabidka-prace/lidske-zdroje-pravo-administrativa/


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Region: Ústecký kraj
Obor: Personalistika, HR
Typ nabídky: Zaměstnání