Typ nabídky

Minimální mzda

Asistent/ka

referenční číslo: 1176163710 | aktuálnost: 17.03.2017

Pražská teplárenská a.s.

Asistent/ka

Pracovní náplň:

  • Komplexní zajištění administrativních a organizačních činností pro ředitele správního úseku
  • Sjednávání schůzek a vedení diáře ředitele
  • Zpracování korespondence, evidence a likvidace faktur
  • Příprava podkladů pro jednání, zápisy z porad
  • Práce v informačním systému SAP

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi na podobné pozici
  • Dobrou znalost MS Office (word, excel, outlook), SAP výhodou
  • ŘP sk. B
  • Výborné organizační a komunikační schopnosti
  • Kultivovaná, příjemná osobnost

Nabízíme:

  • Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za MD a RD)
  • Zázemí významné energetické společnosti
  • Nadstandardní systém péče o zaměstnance (13. a 14. mzda, 5 týdnů dovolené, příspěvky na pojištění, stravování, na sportovní aktivity, péči o zdraví…)
  • Pracoviště Praha 7 Holešovice, v blízkosti metra

Nástup: ihned

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Administrativa, Ekonomika, Energetika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování