Typ nabídky

Minimální mzda

SP. elektrozařízení nn/vn a regul. pohonů

referenční číslo: 1175093182 | aktuálnost: 11.04.2017

Pražská teplárenská a.s.

Pracovní náplň:

  • spolupracuje na projektech obnovy a rozvoje v oblasti silnoproudé elektrotechniky, NN/VN elektrozařízení rozvoden a rozvodů, dále regulovaných pohonů s frekvenčními měniči
  • odpovídá za kontrolu rozsahu a kvality dodávek v dané oblasti pro přidělené projekty nebo jejich části v rámci přípravy a realizace rozvojových/investičních akcí, spolupracuje s ostatními útvary společnosti, zajišťuje kontrolu dodávek externích dodavatelů, soulad s harmonogramem a dílčími milníky, spolupracuje při testování a ověřování kvality, účastní se individuálních a komplexních zkoušek
  • spolupracuje při tvorbě standardů v dané oblasti, kontroluje jejich soulad a dodržování, sleduje vývoj nových technologií v dané oblasti a analyzuje vhodnost jejich využití v rámci společnosti
  • vytváří odborné posudky v dané oblasti, samostatně zpracovává (nebo spolupracuje) na dokumentech typu: analýzy, zadávací dokumentace, připomínkování realizační projektové dokumentace

Požadujeme:

  • VŠ technického zaměření v oboru silnoproudá elektrotechnika
  • zkušenosti s realizací elektrozařízení rozvoden a rozvodů NN/VN výhodou
  • zkušenosti s realizací regulovaných pohonů výhodou
  • velmi dobrou znalost oboru elektro - silnoproudá výkonová elektrotechnika, rozvodny a rozvody NN/VN, elektrické točivé stroje a regulované pohony/FM (ideálně v oblasti teplárenství a energetiky)
  • velmi dobrou znalost MS Excel i další SW MS Office, výhodou MS SQL/Access, Visio a ACAD
  • jazykové znalosti: anglický jazyk - středně pokročilý
  • kreativní přístup, analytické myšlení, schopnost týmové práce, flexibilita
  • řidičský průkaz skupina B, vyhláška 50, §6 výhodou, vzdělání na její absolvování je nutností (bude absolvována/obnovena po nástupu)

Nabízíme:

  • zázemí významné energetické společnosti
  • podporu kariérního a osobního rozvoje
  • zajímavé finanční ohodnocení a nadstandardní systém péče o zaměstnance
  • pracoviště Praha 7 - Holešovice, v blízkosti metra

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Energetika, IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování