Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ARKOV, spol. s r. o.

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11198000780 | aktuálnost: 3. 8. 2016

Pracoviště: Štefánikova 4191/11, 695 01 Hodonín. Požadujeme: SOU/SŠ technického zaměření - strojní, prodej výrobků: ložiska, hydraulika, řemeny, spojovací materiál, příjemné vystupování a výborné komunikační schopnosti, perfektní znalost práce na PC, vysoká míra samostatnosti, aktivní přístup k zákazníkům, pečlivost, spolehlivost, dobrý zdravotní stav, čistý trestní rejstřík, ŘP sk. B. Náplň práce: komunikace se zákazníky - poradenství, příprava a prodej zboží, práce s pokladnou, fakturace, zabezpečení včasnosti a komplexnosti expedice výrobků k zákazníkovi, péče o prodejnu. Nabízíme: HPP, jednosměnný provoz, zaměstnanecké výhody, stravenky, benefity, motivační systém odměňování. Pracovní doba od 7:00 do 15:30 hod. Pracovní poměr se sjednává na dobu určitou (1 rok) s možností dalšího prodloužení. V případě zájmu zašlete prosím strukturovaný životopis na mail: prace@arkov.cz, do předmětu zprávy uveďte: Vedoucí prodejny Hodonín.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 20 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail