Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista komunikace

referenční číslo: 1169614790 | aktuálnost: 09.03.2017

Pražská teplárenská a.s.

Pracovní náplň:

  • Vytváření a realizace komunikační strategie společnosti
  • Tvorba komunikačního manuálu a kontrola jeho dodržování
  • Příprava tiskových zpráv a PR článků, výkon funkce tiskového mluvčího
  • Zajištění podpory při získávání a péči o významné zákazníky
  • Koordinování veškerých aktivit při vydávání firemního časopisu
  • Redakční činnost a příprava podkladů pro tiskové materiály
  • Odpovědnost za firemní web
  • Monitoring tisku

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání
  • Praxi min. 2 roky na podobné pozici (v energetice / teplárenství výhodou)
  • Zkušenosti v práci s médii (psaní tiskových zpráv, zajišťování mediálních výstupů společnosti, PR články...)
  • Schopnost jednání se zákazníky a dodavateli
  • Znalost databázového prostředí a webových aplikací výhodou
  • Výborné prezentační a organizační schopnosti, schopnost týmové spolupráce
  • Perfektní znalost češtiny a alespoň pasivní znalost angličtiny

Nabízíme:

  • Zázemí významné energetické společnosti
  • Podporu kariérního a osobního rozvoje
  • Zajímavé finanční ohodnocení a nadstandardní systém péče o zaměstnance
  • Pracoviště Praha 7 - Holešovice

Nástup: dle dohody

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Energetika, Marketing, reklama, public relations, Grafika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování