Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista technické podpory

referenční číslo: 1162965230 | aktuálnost: 20.02.2017

Pražská teplárenská a.s.

Pracovní náplň:

  • Posuzování technických a legislativních možnosti připojení nového zákazníka včetně posouzení projektové dokumentace cizích investorů při napojení na tepelnou síť
  • Zpracování návrhu technického řešení a legislativní možnosti připojení nového zákazníka na tepelnou síť, u složitějších technických řešení ve spolupráci s externími projekčními firmami
  • Zajištění stanoviska odborných útvarů k technickému řešení konkrétního obchodního případu
  • Posuzování výkonových a hydraulických parametrů tepelných sítí v místě napojení nových zákazníků a v případě potřeby zajištění jejich přepočtů
  • Ověřování souladu mezi navrhovaným technickým řešením a platnou legislativou
  • Podíl na tvorbě technických standardů pro připojení nového zákazníka

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdělání technického směru (nejlépe strojní - energetika, teplárenství, technika prostředí; stavební - obor TZB)
  • Praxe min. 3 roky SŠ/ 2 roky VŠ v oboru
  • Znalost stavebního zákona, znalost projektování tepelných sítí a zařízení
  • Pokročilou znalost AutoCAD, MS Word, Excel,
  • Odpovědnost a schopnost rychle se učit

Nabízíme:

  • Zázemí významné energetické společnosti
  • Podporu kariérního a osobního rozvoje
  • Nadstandardní systém péče o zaměstnance

Nástup: dle dohody

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Energetika, Obchod, prodej, nákup, Reality

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování