Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

RULC s.r.o.

Dopravní dispečeři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11076790744 | aktuálnost: 8. 7. 2016

Místo výkonu práce:
Plazy 14
293 01 Mladá Boleslav
Požadavky: ukončené SŠ s maturitou, nejlépe ekonomického směru, praxe na obdobné pozici vítána (dispečer, disponent apod.), ochota učit se novým věcem, ochota pracovat, kultivovaný slovní i písemný projev, perfektní znalost PC, výborná znalost MS Office, znalost AJ/NJ (občasná komunikace), znalost problematiky ISO 9001 výhodou, základní znalosti účetnictví/personalistiky výhodou, kreativní myšlení, samostatnost, komunikativnost, reprezentativnní vystupování, přesnost, spolehlivost, odpovědnost, důslednost, iniciativa, pozitivní přístup k práci, časová flexibilita, pečlivost, loajalita, ŘP sk. B.
Nabízíme: prostředí stabilní rodinné firmy, zaměstnanecké benefity, jistotu práce na HPP na dobu neurčitou, místo výkonu práce v moderním, klidném a příjemném prostředí.
Životopis s aktuální fotografií zasílejte na: rulc@rulc.cz.
Nástup ihned nebo dohodou, po zapracování zvýšení mzdy.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail