Typ nabídky

Minimální mzda

Provozní elektrikář

referenční číslo: 1161330664 | aktuálnost: 11.04.2017

Pražská teplárenská a.s.

Pracovní náplň:

• Zajištění provozu předávacích stanic a rozvodných tepelných zařízení TN
• Kontroly, provozní údržba a opravy na předávacích stanicích a na rozvodech tepla
• Spolupráce s ostatními profesemi na zjišťování a odstraňování poruch, odstavování a najíždění tepelných zařízení
• Vedení provozní evidence

Požadujeme:

• SOU nebo SPŠ elektrotechnického směru
• Praxe v oboru
• Platné oprávnění z vyhlášky č. 50/1978 sb. min. § 6 v obj. třídy A
• Zdravotní způsobilost i pro práci ve výškách a nad volnou hloubkou
• ŘP skup. B
• Fyzická zdatnost a manuální zručnost
• Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
• Znalosti z oboru měření a regulace velkou výhodou

Nabízíme:

  • Zaměstnání ve významné energetické společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení a nadstandardní systém péče o zaměstnance (5 týdnů dovolené, příspěvky na pojištění, stravování, nadstandardní péče o zdraví…)
  • Pracoviště - Neratovice a okolí

Nástup možný od 1.4.2017

Místo pracoviště: Neratovice,

Region: Středočeský kraj

Obor: Energetika, Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování