Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se opravou mobilních telefonů a jiné elektroniky se sídlem ve Stochově, hledáme zaměstnance na pozici Servisní technik. Náplní práce je diagnostika a servis mobilních telefonů. Práce je vhodná i pro uchazeče bez praxe. Nabízíme různorodou práci s moderními technologiemi, zajímavé mzdové ohodnocení, motivační prémie, 13. plat, 5 týdnů dovolené navíc, svozovou dopravu, dotované stravování, aj. Práce probíhá ve dvou směnách. Nástup možný ihned.

Opravář/ka mobilních telefonů - i bez praxe - až 24.000 Kč

referenční číslo: 6232 | aktuálnost: 29. 8. 2016

Pracovní náplň:
- opravy mobilních telefonů
- měření a testování
- analýza závad

Požadujeme:

- znalost oboru elektro (zkušenost s opravou mobilních telefonů výhodou)
- znalost práce na PC
- manuální zručnost, spolehlivost, pracovitost
- čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

- hlavní pracovní proměr pro stabilní mezinárodní společnost
- zajímavé mzdové ohodnocení - až 24.000 Kč/měsíc
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravu
- 13. plat
- svozovou dopravu z Kladna a Rakovníku
- práci v příjemném a čistém prostředí
- důkladné a profesionální zaškolení

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha