Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pražská teplárenská a.s.

SP. rozvoje elektro/MaR a řídících systémů

referenční číslo: 1144566250 | aktuálnost: 13. 11. 2016

Pracovní náplň:

  • spolupracuje na projektech obnovy a rozvoje v oblasti automatizovaných systémů řízení (ASŘ) technologických procesů, prvků elektro/MaR a ŘS/SCADA systémů včetně průmyslových komunikačních sítí
  • odpovídá za kontrolu rozsahu a kvality dodávek v dané oblasti pro přidělené projekty nebo jejich části v rámci přípravy a realizace rozvojových/investičních akcí, spolupracuje s ostatními útvary společnosti, zajišťuje kontrolu dodávek externích dodavatelů, soulad s harmonogramem a dílčími milníky, spolupracuje při testování a ověřování kvality, účastní se individuálních a komplexních zkoušek
  • spolupracuje při tvorbě standardů ŘS/SCADA a prvků elektro/MaR, kontroluje jejich soulad a dodržování, sleduje vývoj nových technologií v dané oblasti a analyzuje vhodnost jejich využití v rámci společnosti
  • vytváří odborné posudky v oblasti rozvoje a provozu ŘS/SCADA systémů a prvků elektro/MaR, samostatně zpracovává (nebo spolupracuje) na dokumentech typu: analýzy, zadávací dokumentace, připomínkování realizační projektové dokumentace

Požadujeme:

  • VŠ technického zaměření ideálně v oblasti ASŘ, elektro/MaR
  • zkušenosti s realizací SCADA systémů, jejich datových skladů a zpracováním technologických dat (ideálně v oblasti výroby a distribuce tepla, elektřiny)
  • zkušenosti s realizací PLC automatů (výhodou Simatic S7)
  • znalost komunikací a průmyslových sběrnic protokolů (Ethernet, Profibus, Modbus, RS485/232, apod.), výhodou zkušenosti se systémovou ICT podporou (správa a diagnostika sítě, serverů a klientů, zálohování)
  • velmi dobrou znalost oboru elektro/MaR, snímače a akční členy, regulované pohony/FM (ideálně v oblasti teplárenství a energetiky)
  • velmi dobrou znalost oboru elektro – silnoproudá výkonová elektronika, elektrické točivé stroje, rozvodny a rozvody NN/VN
  • velmi dobrou znalost MS Excel i další SW MS Office, výhodou MS SQL/Access, Visio a ACAD
  • jazykové znalosti: anglický jazyk - středně pokročilý
  • kreativní přístup, analytické myšlení, schopnost týmové práce, flexibilita
  • řidičský průkaz skupina B, vyhláška 50, §6 výhodou, vzdělání na její absolvování je nutností (bude absolvována/obnovena po nástupu)

Nabízíme:

  • zázemí významné energetické společnosti
  • podporu kariérního a osobního rozvoje
  • zajímavé finanční ohodnocení a nadstandardní systém péče o zaměstnance
  • pracoviště Praha 7 - Holešovice, v blízkosti metra

Místo pracoviště: Praha

Region: Hl. m. Praha

Obor: Energetika, Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Partyzánská 1/7
17000 Praha - Holešovice
Česká republika