Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Obchodní referent zahraničního obchodu, Praha 6

referenční číslo: 11401DB8 | aktuálnost: 1. 9. 2016

Pro našeho klienta, společnost, která rozšiřuje svůj stávající tým a specializuje se na výrobu a prodej kriminalistického zboží a prostředků na odhalování drog, hledáme kolegu na pozici Obchodní referent zahraničního obchodu.

Co budete potřebovat?
• Min. SŠ vzdělání
• Aktivní znalost AJ – slovem i písmem, jelikož 70% komunikace bude právě v angličtině
• Pokročilou znalost práce na PC
• Dobré komunikační a organizační schopnosti
• Schopnost aktivně a bezkonfliktně spolupracovat s ostatními kolegy
• Čistý trestní rejstřík
• Máte řidičský průkaz a řídíte rádi? I na této pozici jej využijete

Co vás čeká:
• Budete vyřizovat objednávky a poptávky zahraniční i tuzemské
• Budete denně v kontaktu s celým světem od USA přes Čínu, Japonsko, Německo a jiné státy
abyste nakonec uspokojil tuzemské klienty
• Zařizování mezinárodní dopravy vás zavede do světa letecké a námořní dopravní infrastruktury
• Překlady krátkých textů vám dovolí rychleji pochopit specifický obor, v kterém budete pracovat

Co Vám můžeme nabídnout:
• Zajímavé zaměstnání v oblasti kriminalistiky a drogové problematiky
• Dobré finanční ohodnocení ve vazbě na dosahované výsledky
• Práci buď na poloviční, nebo plný úvazek
• Pracovní dobu PO – ČT: 8:00-16:45 a zkrácený pátek od 8:00-15:15
• Práci v moderní budově v Praze 6 Ruzyni (u OBI) v kolektivu lidí středního věku
• V neposlední řadě také firemní benefity – týden dovolené navíc, firemní stravenky
a jiné benefity, které vám zpříjemní život
• Nastoupit můžete ihned

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Místo pracoviště: Praha 6

Region: Hl. m. Praha

Obor: Bezpečnost, ostraha, Management, Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha