Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Mareš Ondřej, JUDr., LL.M. - soudní exekutor

Všeobecní administrativní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11239870733 | aktuálnost: 11. 8. 2016

Místo výkonu práce: Exekutorský úřad Litoměřice, Masarykova 679/33, Litoměřice 412 01
Soudní exekutor, JUDr. Ondřej Mareš, LL.M., EÚ Litoměřice, přijme vhodného uchazeče na pozici garant. Náplň práce : práce se spisem v programu pro soudního exekutora
Požadujeme: min. středoškolské vzdělání, praxi v administrativě, výborná znalost práce s PC, pečlivost, zodpovědnost, flexibilitu, bezúhonnost, vysoké pracovní nasazení.
Nabízíme práci na plný úvazek, nástupní plat 19 000,- Kč, další firemní benefity,stravenky, osobní ohodnocení. Nástup možný ihned. Životopisy zasílejte na adresu: personalni@exekutor-ltm.cz. Způsob kontaktování zaměstnavatele: osobně každý všední den 9 - 12hod., e-maielm průvodní dopis + životopis zasílejte na adresu: personální@exekutor-ltm.cz.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 19 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail