Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pražská teplárenská a.s.

Vedoucí odd. akvizice

referenční číslo: 1138307148 | aktuálnost: 24. 11. 2016

Co vás čeká:

  • Po seznámení se specifiky v oblasti akvizic v teplárenství převzetí dílčích obchodních projektů a postupné přebírání zodpovědnosti za celý tým
  • Cílem je efektivní řízení akvizičního oddělení vedoucí k získání nových připojení na CZT
  • Komplexní zajištění procesu získávání nových zákazníků
  • Jednání s klíčovými developery
  • Uzavírání smluv s důležitými zákazníky
  • Řešení rozvojových plánů společnosti ve spolupráci s ostatními útvary
  • Spolupráce na tvorbě technických návrhů řešení napojení včetně kalkulací

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru výhodou
  • Zkušenosti v obchodní činnosti ideálně v energetice, popř. v obchodním jednání s developery, správními orgány, vlastníky nemovitostí, bytovými družstvy apod.
  • Znalost energetické legislativy, stavebního zákona výhodou
  • Znalost práce s MS Office, SAP výhodou
  • ŘP sk. B
  • Obchodní a manažerské dovednosti

Nabízíme:

  • Zajímavou práci ve významné energetické společnosti
  • Motivační mzdové odhodnocení
  • Nadstandardní systém péče o zaměstnance (5 týdnů dovolené, příspěvky na pojištění, stravování, podpora sportovních aktivit, péče o zdraví…)
  • Pracoviště Praha Holešovice

Nástup: dle dohody

Místo pracoviště: Praha

Region: Hl. m. Praha

Obor: Energetika, Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Partyzánská 1/7
17000 Praha - Holešovice
Česká republika