Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Hlavní reklamační technik ve strojírenství

referenční číslo: 8125 | aktuálnost: 9. 7. 2016

Máte zkušenosti s řešením kvalitativních nedostatků v oblasti strojírenství? Cítíte se profesionálně zralý na seniorní či vedoucí pozici a jste schopni zvládat stres? Přemýšlíte analyticky, jste schopni vidět vše v souvislostech a hledat řešení, která zároveň dokážete vykomunikovat v cizím jazyce?

Pak je tato pozice pro Vás šitá na míru Zašlete nám Váš životopis a ucházejte se o pozici leadera v oblasti reklamací pro strojírenství.

Náplň práce

  • Vedení reklamačního řízení se zákazníky v oblasti montáží strojírenských celků
  • Sledování zakázek a jejich reklamací z perspektivy výrobních procesů ve firmě, analýza nákladů a zátěže způsobované vadami v rámci výroby a montáže
  • Aplikace procesů pro minimalizaci chyb při montážích a výrobě
  • Analýza příčin a důsledků vad a jejich důsledná evidence a zpracování výstupů
  • Komunikace ohledně závad se všemi zúčastněnými stranami

Požadujeme:

  • Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenost z výrobní firmy min. 3 roky
  • SŠ/VŠ technického zaměření (strojírenství)
  • Praktické znalosti z oblasti kvality, procesního inženýrství či jiný technický background
  • Zkušenost přímo s vedením reklamačních řešení výhodou

Nabízíme:

  • Ke mzdě možnost bonusů ve formě třináctého platu
  • Možnost příspěvků na dojíždění pro kandidáty ze vzdálenějších lokalit
  • Odborné vzdělávání v rámci firmy, především zlepšování úrovně cizích jazyků
  • Práce s technologiemi, které již po desetiletí zachovávají prestiž firmy na trhu
  • Místo pracoviště je v Olomouckém kraji

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha