Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Referent změn ve výrobě

referenční číslo: 10752 | aktuálnost: 6. 8. 2016

Máte zkušenosti s technologií výroby a jste absolvent VŠ v oboru elektro? Rádi byste získali zajímavou práci ve společnosti, která je expertem ve svém oboru? Pracovali byste rádi na pozici REFERENT ZMĚN ve VÝROBĚ v Plzeňském kraji? Pak jste ideální kandidát

Mezinárodní, rozvíjející se výrobní společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pozici:

REFERENT ZMĚN ve VÝROBĚ (27 – 32.000,- Kč)

Náplň práce

  • Zpracovávání technických změn
  • Sledování těchto změn ve výrobě
  • Návrhy technologických postupů
  • Tvorba technických návodů
  • Zpracovávání dat v interním systému
  • Spolupráce s výrobou v rámci schvalování konstrukční dokumentace

Požadujeme:

  • VŠ v oboru Elektro
  • Praxi na obdobné pozici min. 2 roky
  • Znalost systémů podporující technickou přípravu výroby výhodou
  • Anglický jazyk – mírně pokročilá úroveň
  • Flexibilitu a ochotu hledat nová řešení
  • Samostatnost, systematičnost

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Bohaté zaměstnanecké benefity
  • Možnost profesního a osobního rozvoje
  • Zajímavou práci v prosperující společnosti
  • Příležitost realizovat své nápady a řešení
  • Místo výkonu práce – Plzeňský kraj

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha