Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Pražská teplárenská a.s.

Jsme moderní společností a vyhledávaným partnerem s dlouholetou tradicí. Zajišťujeme hospodárně a šetrně k životnímu prostředí tepelnou pohodu obyvatelům a organizacím, zejména na území hlavního města Prahy. V současné době hledáme kandidátky / kandidáty na pozici

Specialista péče o zákazníky

referenční číslo: 1132605221 | aktuálnost: 22. 11. 2016

Pracovní náplň:

  • Komunikuje se zákazníky v oblasti dodávek tepla, podporuje péči o významné zákazníky
  • Provádí konzultační a poradenskou činnost pro odbornou veřejnost v oblasti projektování a realizace tepelných zařízení včetně zajištění posuzování projektové dokumentace cizích zhotovitelů
  • Sleduje trh s tepelnou energií a souvisejícími službami
  • Aktivně vyhledává nespokojené zákazníky, řeší jejich požadavky a zabraňuje jejich odpojování od PT
  • Podporuje akviziční činnosti – získávání nových zákazníků

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru (vhodné i pro schopného absolventa), případně SŠ tech. směru s praxí v příslušném oboru
  • Uvítáme zkušenosti v obchodní činnosti ideálně v energetice / teplárenství, příp. v obchodním jednání s vlastníky nemovitostí, bytovými družstvy, developery, správními orgány apod.
  • Znalost energetické legislativy výhodou
  • Znalost práce s MS Office, SAP výhodou
  • Aktivní, prozákaznicky orientovaná osobnost

Nabízíme:

  • Zajímavou práci ve významné energetické společnosti
  • Možnost uplatnění odborných znalostí a osobních kvalit
  • Nadstandardní systém péče o zaměstnance (5 týdnů dovolené, příspěvky na pojištění, stravování, podpora sportovních aktivit, péče o zdraví…)
  • Pracoviště Praha Holešovice

Nástup: dle dohody

Místo pracoviště: Praha

Region: Hl. m. Praha

Obor: Energetika, Obchod, prodej, nákup, Reality

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha