Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SPEL, a.s.

Technici elektronici projektanti, konstruktéři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10909310738 | aktuálnost: 23. 7. 2016

Náplň práce: tvorba PLC programů, tvorba vizualizačních aplikací, týmová spolupráce, řešení technických problémů, spoluúčast při realizace u zákazníků, spolupráce s ostatními odděleními společnosti.
Požadujeme: min. SŠ elektrotechnického zaměření, znalost alespoň jednoho z řídicích systémů: Siemens S7, Rockwell, řidičský průkaz sk. B, odpovědnost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce, komunikativnost, flexibilitu, ochotu cestovat. Výhodou - orientace v oblasti MaR, znalost AJ/NJ, vyhl. č. 50/1978 sb., praxe v oboru.
Nabízíme: zázemí úspěšné a stabilní společnosti, samostatnou tvůrčí práci, profesní růst a pravidelné vzdělávání, odpovídající mzdové ohodnocení, příjemný kolektiv.
Kontakt e-mailem.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 23 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail