Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Pražská teplárenská a.s.

Účetní

referenční číslo: 1129969582 | aktuálnost: 24. 8. 2016

Pracovní náplň:

  • Komplexní zajištění ucelené části účetní agendy pro společnosti skupiny Pražské teplárenské
  • Kontrola náležitostí prvotních dokladů, evidence
  • Zaúčtování
  • Vedení souvisejících saldokont
  • Provádění inventur účtů
  • Související korespondence

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Znalost aktuální legislativy v oblasti účetnictví a související daňové problematiky
  • Praxe v oboru výhodou
  • PC uživatelsky – MS Office, zkušenosti s účetním SW vítány, znalost SAP výhodou
  • Samostatnost, pečlivost

Nabízíme:

  • Zázemí významné energetické společnosti
  • Nadstandardní systém péče o zaměstnance (13. a 14. mzda, 5 týdnů dovolené, příspěvky na pojištění, stravování, na sportovní aktivity, péči o zdraví…)
  • Pracoviště Praha 7 Holešovice, v blízkosti metra

Nástup: září 2016 nebo dle dohody

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha