Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Pražská teplárenská a.s.

Jsme moderní společností a vyhledávaným partnerem s dlouholetou tradicí. Zajišťujeme hospodárně a šetrně k životnímu prostředí tepelnou pohodu obyvatelům a organizacím, zejména na území hlavního města Prahy. V současné době hledáme kandidátky / kandidáty na pozici

Asistent/KA generálního ředitele

referenční číslo: 1128090507 | aktuálnost: 2. 9. 2016

Pracovní náplň:

  • Komplexní zajištění administrativních a organizačních činností pro generálního ředitele
  • Sjednávání schůzek, evidence pošty, zápisy z porad, správa dokumentace kanceláře GŘ, evidence a likvidace faktur
  • Vedení denního programu generálního ředitele
  • Administrativní podpora vedoucího odboru bezpečnosti
  • Zajištění občerstvení při jednáních

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi na podobné pozici
  • Dobrou znalost MS Office (word, excel, outlook), SAP výhodou
  • ŘP sk. B
  • Výborné organizační a komunikační schopnosti
  • Kultivovaná, příjemná osobnost

Nabízíme:

  • Zázemí významné energetické společnosti
  • Nadstandardní systém péče o zaměstnance (13. a 14. mzda, 5 týdnů dovolené, příspěvky na pojištění, stravování, na sportovní aktivity, péči o zdraví…)
  • Pracoviště Praha 7 Holešovice, v blízkosti metra

Nástup: ihned

Místo pracoviště: Praha

Region: Hl. m. Praha

Obor: Administrativa, Energetika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha