Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Asistent marketingu

referenční číslo: 111D79BC | aktuálnost: 28. 7. 2016

Pro našeho klienta, veletržní agentura zabývající se pořádáním výstav a veletrhů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Asistent marketingu.

Náplň práce:
Zajištění administrativních aktivit v rámci mediálních kampaní
Intenzivní spolupráce s grafickou agenturou – příprava dat pro inzerce, bannery, plachty a jiné
Zodpovědnost za marketingové smlouvy
Příprava marketingových materiálů a tiskovin
Správa webových stránek společnosti
Orientace na social media marketing
Online marketing, plánování online kampaní

Požadujeme:
VŠ/SŠ vzdělání
výborné organizační schopnosti a pečlivost
schopnost samostatné práce
profesionální vystupování
pokročilá znalost práce na PC MS Office a základní znalost libovolného grafického programu
základní orientace na sociálních sítích a online marketingu
minimálně 1 rok praxe v oblasti marketingu a reklamy
řidičské oprávnění B

Nabízíme:
zajímavou a dynamickou práci, HPP
odpovídající platové podmínky
5 týdnů dovolené
Nástupní plat 30 000 Kč
Místo výkonu práce: Praha
Nástup: 9/2016

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.
Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Marketing, reklama, public relations

Specializace: direct marketing

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha