Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Hledáte stabilní práci na plný úvazek v mezinárodní společnosti se šetrným přístupem k životnímu prostředí? Nabízíme hlavní pracovní poměr na pozici obchodník, kde Vaší hlavní náplní je starost o stávající zákazníky (především obce, města a podnikatelské subjekty) a získávání nových v odvětví svozu a likvidace odpadů v Olomouckém kraji. Pružná pracovní doba po - pá 8,5hod/denně.

Obchodník Olomoucký kraj - nástupní fixní mzda až 22.000kč

referenční číslo: 6716 | aktuálnost: 7. 10. 2016

Hledáte stabilní práci na plný úvazek v mezinárodní společnosti se šetrným přístupem k životnímu prostředí? Nabízíme hlavní pracovní poměr na pozici obchodník, kde Vaší hlavní náplní je starost o stávající zákazníky (především obce, města a podnikatelské subjekty) a získávání nových v odvětví svozu a likvidace odpadů v Olomouckém kraji. Pružná pracovní doba po - pá 8,5hod/denně, kancelář a zázemí ve Šternberku.

Náplň práce:
- rozvoj a udržování vztahů se zákazníky
- zpracování nabídky a kalkulací
- vedení obchodních jednání

Požadujeme:

- znalost problematiky samosprávy (obce, města)
- praxe s veřejnými zakázkami výhodou
- minimálně úplné středoškolské vzdělání
- orientace v odpadovém hospodářství
- samostatnost, příjemné vystupování, trpělivost

Nabízíme:

- fixní mzda - až 22.000Kč/měsíc
- úplné zaškolení
- osobní automobil i k soukromým účelům
- pružná pracovní doba
- zázemí stabilní společnosti

Místo pracoviště: Šternberk

Region: Olomoucký kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha