Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Na Slovensku jsme držite

Jednoduchá práce ve skladu s elektronikou - až 22.000 Kč

referenční číslo: 6917 | aktuálnost: 21. 10. 2016

Pro našeho významného klienta hledáme šikovné a spolehlivé pracovníky na jednoduché vychystávání objednávek. Nabízíme práci i pro uchazeče bez praxe a vzdělání, v příjemném pracovním prostředí s individuálním přístupem ke každému zaměstnanci a počátečním zaškolením. Práce je svou povahou vhodná spíše pro muže. Nástup je možný ihned.

Náplní práce je převážně práce se čtečkou, vychystávání zboží dle objednávek, kontrola a kompletace zboží. Práce je organizována ve 12hodinových směnách (krátký/dlouhý týden) nebo 8hodinových směnách od pondělí do pátku.

Místo výkonu práce: Horní Počernice - výborná dostupnost z Černého Mostu.

Požadujeme:

- trestní bezúhonnost
- spolehlivost, pracovitost a jistou míru samostatnosti

Nabízíme:

- dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr
- mzdu až 22.000 Kč/měsíc (základní mzda výkonnostní bonusy příspěvek na ošacení)
- stravenky v hodnotě 60 Kč
- příplatky dle zákoníku práce
- možnost kariérního postupu

Místo pracoviště: Praha

Region: Hl. m. Praha

Obor: Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup, Ostatní

Typ nabídky: Zaměstnání

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail