Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Kariéra s.r.o.

Technik vývoje/brno a okolí/VAC

referenční číslo: 35783 | aktuálnost: 18. 9. 2016

Pro našeho významného klienta, společnost, která je odborníkem v oblasti radiační kontroly, ochrany v jaderné energetice, zdravotnictví a průmyslu, měření a řízení technologických procesů, hledáme vhodného uchazeče na pozici:

TECHNIK VÝVOJE

Náplň práce:

po nezbytném zaškolení je cílovou činností samostatný návrh kompletních sestav měřících, odběrových a vyhodnocovacích zařízení v oblasti radiační kontroly a ochrany
tvorba dokumentace v jednotlivých fázích vývoje a dokumentační uzavření vývoje

Odborné požadavky:

VŠ elektrotechnická, obor automatizace a měřicí technika výhodou
znalosti měření neelektrických veličin, základní znalosti měření ionizujícího záření výhodou
znalosti návrhu rozvodů elektro spojů v systému EPLAN výhodou
znalosti návrhu číslicových a analogových obvodů včetně návrhu desek plošných spojů v systému Altium výhodou
znalost průmyslových komunikací (RS-422/485, Modbus, Ethernet)
zkušenosti s komplexním návrhem zařízení výhodou

Jazykové znalosti:

angličtina - práce s anglickou technickou dokumentací

Ostatní požadavky:

schopnost vyjadřovat se slovem i písmem
dobré komunikační a koordinační schopnosti
samostatný a odpovědný přístup
trestní bezúhonnost
dobrý zdravotní stav
řidičské oprávnění sk. B

Nabízíme:

- práce na HPP
- stravenky
- 5 týdnů dovolené
- penzijní připojištění po 1 roce
- firemní a úsekové akce
- nadstandardně příjemnou tvůrčí atmosféru a kolektiv
- fond odměn a roční odměna do celkové částky 1,8 násobek měsíční mzdy

Termín nástupu: dle dohody
Místo pracoviště: Černá Hora (u Brna)

Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail: kariera13@karierasro.cz a uvádějte značku 21207/TV.

Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2016. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha