Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

KAR-mobil s.r.o.

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11417720718 | aktuálnost: 2. 12. 2016

Pracovní pozice: Obchodní zástupce (servis autobusů, nákladních a přípojných vozidel komplexní nabídka produktů společnosti)
Náplň práce: péče o stávající zákazníky, vyhledávání nových obchodních příležitostí, tvorba obchodních nabídek, monitoring trhu, úzká spolupráce s pracovišti servisů ve svěřeném regionu.
Očekáváme: ÚSO/SŠ/VŠ vzdělání technického směru, zkušenosti na obchodní pozici, podmínkou orientace v problematice autobusů, nákladních a přípojných vozidel, obchodní a komunikační dovednosti, uživatelská znalost PC, aktivní řidič.
Nabízíme: nástup možný ihned, mzda ve výši 22.000,- Kč + bonusy v závislosti na výsledcích regionu, zázemí stabilní české společnosti, fixní mzdu a provizní odměnu v závislosti na dosažených výsledcích, automobil i k soukromým účelům, telefon, notebook. Pracovní doba 37,5hod/týdně, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování a další benefity. www.kargroup.cz
V případě zájmu posílejte své životopisy na uvedený e-mail.
Místo výkonu práce: Pod Nádražím 1204, Čáslav nebo Na Ostrově 177, Chrudim

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 22 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

KAR-mobil s.r.o., Bc. Yvona Heliová, kontaktní osoba, yvona.heliova@karmobil.cz