Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Sociální služby města Kroměříže, příspěvková organizace

Sociální pracovníci v oblasti veřejné správy

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11112510703 | aktuálnost: 4. 8. 2016

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: znalost zákona o sociálních službách a zákonů souvisejících. Znalost vést základní sociální agendu, dokumentaci a znalost právní agendy
- Požadavky : vysokoškolské vzdělání získané studiem v bakalářském, magisterském nebo doktorském studijním programu zaměřeném na sociální práci, sociální politiku, sociální pedagogiku, sociální péči, právo nebo speciální pedagogiku, podle zákona č. 108/2006 Zákon o sociálních službách. Práce na PC, bezúhonnost, profesionální vystupování. Nástupní mzda dle praxe
- Výhody: podnikové stravování, 5 týdnů dovolené
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: markova@sskm.cz. do 5.8.20016. Uchazeči, kteří budou splňovat požadavky pro tuto pracovní pozici budu pozváni k výběrovému řízení, které se bude konat na Domově pro seniory U Moravy.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bakalářské

Mzda: 12 840 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Státní, veřejná správa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail