Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

MATEICIUC a.s.

Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11228630761 | aktuálnost: 9. 8. 2016

Z:8.8.2016.Místo výkonu práce MATEICIUC a.s., Ke Koupališti 370/15, 742 35 Odry.
Požadujeme:SŠ vzdělání,uživatelská znalost práce na PC (MS Excel, Word),pečlivost, důslednost, technické myšlení,schopnost práce v týmu, komunikační dovednosti, odolnost vůči stresu.Náplň práce:provádění mezioperačních a výstupních kontrol, uvolňování výroby, dohled nad dodržováním pracovních a technologických postupů ve výrobě, rozhodování o pozastavení výroby a neshodných produktech,řešení aktuálních neshod ve vztahu k výrobnímu procesu,návrh nápravných a preventivních opatření na zjištěné neshody či nedostatky.Uvítáme:praxi v oboru,znalost ISO 9001 a základních kvalitativních nástrojů.Nabízíme:zázemí silné výrobní společnosti s vlastním vývojem,odpovídající finanční ohodnocení,profesní růst,firemní benefity.Strukturované životopisy, zasílejte prosím na e-mailovou adresu: jirina.buckova@mateiciuc.cz, tel.+420 556 312 441
WWW.mat-plasty.cz


Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 22 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail