Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

KASPER KOVO s.r.o.

Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10932560765 | aktuálnost: 8. 7. 2016

OPERÁTOR VÝROBY- SŠ vzdělání technického směru, případně praxi v obdobné pozici, min. 1 rok praxe ve výrobní firmě, znalost práce s PC a schopnost osvojení podnikového informačního systému, technické a organizační znalosti, zodpovědnost, aktivita, flexibilita.
Popis pozice: přebírání technických podkladů z technické přípravy výroby, zaplánování zakázek do výroby dle kapacit a provádění schválených konstrukčních nebo materiálových změn v interním podnikovém systému, controlling stavu rozpracovaných zakázek, řízení pro odstranění případných odchylek od plánu výroby, komunikace s ostatními středisky společnosti při plánování zakázek a vlastní realizaci zakázek ve výrobě.
Nabízíme: dobré mzdové ohodnocení s progresivní motivační složkou, perspektivní zaměstnání ve strojírenské firmě s exportním zaměřením, firemní benefity, nástup možný ihned nebo dle dohody.
V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na uvedenou adresu.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 18 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail