Typ nabídky

Minimální mzda

Zámečník

referenční číslo: 1088398882 | aktuálnost: 04.08.2017

Pražská teplárenská a.s.

Zámečník

Pracovní náplň:

  • Najíždění, odstavování a kontrola technologického zařízení chemické úpravny vody
  • Pochůzkové kontroly, hlášení závad
  • Analýza vzorků, odečty předepsaných hodnot
  • Vyhodnocování stavu zařízení
  • Zajištění provozního materiálu pro další směny
  • Spolupráce s operátorem chem. úpravny vody a jeho zastupování

Požadujeme:

  • SOU - chemické, strojní
  • Praxe min. 1 rok
  • Zdravotní způsobilost pro práci v nepřetržitém provozu a pro práci s chemikáliemi

Nabízíme:

Perspektivní zaměstnání ve významné energetické společnosti
Práce na směny (nepřetržitý provoz)
Nadstandardní systém zaměstnaneckých výhod (13. a 14. mzda, stravenky, příspěvky na penzijní a životní pojištění, sportovní aktivity, péči o zdraví aj.)
Pracoviště: Praha
Nástup: dle dohody

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Potravinářství a chemie, Energetika, Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce