Typ nabídky

Minimální mzda

Provozní elektrikář VN

referenční číslo: 1088385104 | aktuálnost: 06.05.2017

Pražská teplárenská a.s.

Pracovní náplň:

Obsluha a zajišťování provozu na elektrozařízení v rozvodnách NN, VN a VVN
Řešení poruch a udržení provozuschopnosti zařízení kontinuálního provozu teplárny (čtení výkresové dokumentace, orientace)
Obsluha velínu rozsáhlé lokální elektrosoustavy
Práce s PC (základní přehled o řízení provozu řídícími systémy)

Požadujeme:

Min. vyučení v oboru elektro (lépe ÚSO)
Kvalifikace minimálně podle §6 Vyhl. 50/1978 Sb. (samostatná činnost) na vysoké napětí
Vhodná je praxe v energetice nebo rozsáhlém průmyslovém objektu
Praxe na VN minimálně 3 roky v posledních 10 letech
Zájem o obor a vůle doplnit znalosti
ŘP sk. B
Základní znalosti práce na PC

Nabízíme:

Perspektivní zaměstnání ve významné energetické společnosti
Práce na směny (nepřetržitý provoz)
Nadstandardní systém zaměstnaneckých výhod (13. a 14. mzda, příspěvky na stravování, sportovní aktivity, péči o zdraví aj.)
Pracoviště: Praha Malešice
Nástup: dle dohody

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Energetika, Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce