Bosch

Robert Bosch, spol. s r.o. – České Budějovice

Virtuální prohlídka České Budějovice

Podívejte se, ve kterých lokalitách působíme.

Mezinárodní pracovní příležitosti

Bosch image film

Objevte, co odlišuje společnost Bosch od ostatních firem

Tato pracovní pozice není aktivní.

Robert Bosch, spol. s r.o.

Disponent logistiky – Team Leader

(referenční číslo: 1073910017)

Hlavní náplň práce:

  • Zpracovávání zakázek od zákazníků v systému SAP
  • Intenzivní komunikace s kolegy v rámci společnosti i se zákazníky (častá komunikace v cizím jazyce)
  • Sestavování plánů výroby
  • Zajišťování materiálu pro výrobu
  • Připravování náběhu nových produktů, sledování stavu zásob

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělaní (ekonomické zaměření)
  • Předešlé zkušenosti v oboru nebo podobné oblasti
  • Zkušenost s vedením týmu velikou výhodou
  • Velmi dobrá znalost anglického nebo německého jazyka (oba jazyky výhodou)
  • Schopnost práce pod tlakem a časová flexibilita
  • Schopnost přijmout zodpovědnost
  • Znalost SAP a uživatelská znalost MS Office

Nabízíme:

  • Velmi náročnou, zajímavou a různorodou práci v mezinárodní společnosti
  • Práci v mezinárodním týmu
  • Systém odborného zaškolení
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozšiřování kvalifikace v tuzemských i zahraničních pobočkách koncernu Bosch
  • Zajímavý motivační program (13. plat, 5 týdnů placené dovolené, výkonové a další bonusy)
  • Podporu při zajištění bytu s příspěvkem na nájem
  • Možnost uplatnění i pro absolventy
  • a další výhody: penzijní připojištění, firemní MŠ, dotované stravování

Zašlete nám prosím svůj životopis i v anglickém nebo německém jazyce.

Místo pracoviště: České Budějovice
Region: Jihočeský kraj
Obor: Administrativa, Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup
Typ nabídky: Zaměstnání