Bosch

Robert Bosch, spol. s r.o. – České Budějovice

Virtuální prohlídka České Budějovice

Podívejte se, ve kterých lokalitách působíme.

Mezinárodní pracovní příležitosti

Bosch image film

Objevte, co odlišuje společnost Bosch od ostatních firem

Tato pracovní pozice není aktivní.

Robert Bosch, spol. s r.o.

Týmový vedoucí v oblasti měření

(referenční číslo: 1072328094)

Hlavní náplň práce:

  • Týmové vedení a řízení aktivit měrového střediska v rámci oddělení QMM7
  • Efektivní organizace a zpracovávání zákaznických objednávek
  • Spolupráce při vývoji dalších metod měření
  • Rozvoj měrového střediska
  • Podpora ostatních oddělení při vývoji, zlepšování a provádění metod měření

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru (metrologie, přesné strojírenství, fyzika)
  • Odborná způsobilost v oblasti metod a technik měření
  • Pokročilá znalost způsobů měření geometrických veličin
  • Analytické myšlení a schopnost systematické práce
  • Důraz na kvalitu
  • Aktivní znalost anglického nebo německého jazyka (oba jazyky výhodou)

Nabízíme:

  • Nabízíme velmi zajímavou a odbornou práci v oblasti 3D měření
  • Velmi zajímavou a různorodou práci v mezinárodní společnosti
  • Práci v mezinárodním týmu
  • Systém odborného zaškolení
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozšiřování kvalifikace v tuzemských i zahraničních pobočkách koncernu Bosch
  • Zajímavý motivační program (13. plat, 5 týdnů placené dovolené, výkonové a další bonusy)
  • Podporu při zajištění bytu s příspěvkem na nájem 5.000,-Kč/měsíc
  • Možnost uplatnění i pro absolventy
  • a další výhody: penzijní připojištění, firemní MŠ, dotované stravování

Místo pracoviště: České Budějovice
Region: Jihočeský kraj
Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Kvalita, kontrola jakosti
Typ nabídky: Zaměstnání