Bosch

Robert Bosch, spol. s r.o. – České Budějovice

Virtuální prohlídka České Budějovice

Podívejte se, ve kterých lokalitách působíme.

Mezinárodní pracovní příležitosti

Bosch image film

Objevte, co odlišuje společnost Bosch od ostatních firem

Tato pracovní pozice není aktivní.

Robert Bosch, spol. s r.o.

Týmový vedoucí – Keyuser pro SAP moduly

(referenční číslo: 1072318906)

Hlavní náplň práce:

  • Vedení týmu a lokálních projektů v rámci ICO oddělení
  • Účast na implementaci centrálních projektů
  • Práce procesního experta na lokální úrovni, zavádění SAP modulů LE, SD a SDI
  • Zástupce pro Keausera mSAP modulů APO, MM
  • Poskytování first level hotline
  • Komunikace s centrálními IT odděleními a komunikace v rámci second level hotline

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání (ideálně v oblasti IT, ekonomiky a řízení)
  • Zkušenosti s vedením projektových týmů
  • Znalost SAP minimálně na uživatelské úrovni
  • Schopnost motivovat vedený tým a proaktivní osobnost
  • Komunikativní znalost AJ, NJ výhodou
  • Dobré komunikační schopnosti a týmová práce

Nabízíme:

  • zajímavou a perspektivní práci v mezinárodní společnosti
  • práci v mezinárodním týmu
  • propracovaný systém odborného zaškolení pro jednotlivé úkoly, systémy a procesy
  • možnost dalšího vzdělávání a rozšiřování kvalifikace v tuzemských i zahraničních pobočkách koncernu Bosch
  • zajímavý motivační program (nadprůměrné mzdy, 13. plat, 5 týdnů placené dovolené, výkonové a další bonusy)
  • podporu při zajištění bytu s příspěvkem na nájem
  • možnost uplatnění i pro absolventy
  • a další výhody: penzijní připojištění, firemní MŠ, dotované stravování

Místo pracoviště: České Budějovice
Region: Jihočeský kraj
Obor: Ekonomika, IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby
Typ nabídky: Zaměstnání