Bosch

Robert Bosch, spol. s r.o. – České Budějovice

Virtuální prohlídka České Budějovice

Podívejte se, ve kterých lokalitách působíme.

Mezinárodní pracovní příležitosti

Bosch image film

Objevte, co odlišuje společnost Bosch od ostatních firem

Tato pracovní pozice není aktivní.

Robert Bosch, spol. s r.o.

Zkušební inženýr/ka – testování senzorů

(referenční číslo: 1068506159)

Hlavní náplň práce:

  • Zodpovědnost za testování senzorů pro automobilový průmysl včetně testů s palivem
  • Definice zkušebních parametrů a měřících postupů, plánování a vyhodnocování testů, provádění testů, sledování nákladů
  • Tvorba zkušebních zpráv, příprava podkladů pro investice
  • Kalibrace a verifikace senzorů
  • Komunikace s interními i externími zákazníky, zákaznická podpora

Očekáváme:

  • VŠ technického směru – strojní nebo elektrotechnické
  • Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka (oba jazyky výhodou)
  • Zodpovědnost, flexibilitu, preciznost, cílevědomost, schopnost práce v týmu, samostatnost, schopnost pracovat na více projektech současně, schopnost prosadit se, strukturované myšlení

Nabízíme:

  • zajímavou a perspektivní práci v mezinárodní společnosti
  • práci v mezinárodním týmu
  • systém odborného zaškolení
  • možnost dalšího vzdělávání a rozšiřování kvalifikace v tuzemských i zahraničních pobočkách koncernu Bosch
  • zajímavý motivační program (nadprůměrné mzdy, 13. plat, 5 týdnů placené dovolené, výkonové a další bonusy)
  • podporu při zajištění bytu s příspěvkem na nájem 5.000,-Kč/měsíc
  • možnost uplatnění i pro absolventy
  • a další výhody: penzijní připojištění, firemní MŠ, dotované stravování

Místo pracoviště: České Budějovice
Region: Jihočeský kraj
Obor: Energetika, Strojírenství, Technika, elektrotechnika
Typ nabídky: Zaměstnání