Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Manažer prodeje obchodního domu

referenční číslo: 10510 | aktuálnost: 12. 11. 2016

Pohybujete se v MALOOBCHODU a máte prokazatelné zkušenosti s vedením většího týmu lidí? Pak hledáme právě Vás.

Úspěšná zahraniční společnost se zaměřením na prodej zboží pro domácnost hledá do svého týmu kolegu nebo kolegyni na pozici:

Náplň práce

  • vedení svěřeného týmu prodejních asistentů (25-60 lidí)
  • zodpovědnost za dosahování požadovaných obchodních cílů prodejny
  • školení a rozvoj svěřeného prodejního týmu
  • zodpovědnost za stav prodejních prostor
  • pravidelná komunikace a reporting vedoucímu obchodního domu
  • zástup vedoucího obchodního domu
  • administrativní činnosti související s danou pozicí

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • několikaletou praxi na vedoucí pozici v oblasti maloobchodu, prodeje (síť prodejen výhodou)
  • zkušenosti s vedením vyššího počtu pracovníků
  • perfektní organizační, komunikační schopnosti
  • prodejní dovednosti, orientace na zákazníka
  • zkušenosti s plněním obchodních plánů
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
  • důkladné několikatýdenní zaškolení na jiné pobočce
  • dobré mzdové podmínky (fix + odměny dle dosahovaných výsledků)
  • zaměstnanecké slevy na produkty společnosti
  • příspěvek na stravné
  • nástup možný IHNED (případně dohodou)
  • pracoviště: Bratislava

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Region: Slovensko

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha