Bosch

Robert Bosch, spol. s r.o. – České Budějovice

Virtuální prohlídka České Budějovice

Podívejte se, ve kterých lokalitách působíme.

Mezinárodní pracovní příležitosti

Bosch image film

Objevte, co odlišuje společnost Bosch od ostatních firem

Tato pracovní pozice není aktivní.

Robert Bosch, spol. s r.o.

SW vývojář Java

(referenční číslo: 1059120620)

Hlavní náplň práce:
• Vývoj webových aplikací pro správu testů a laboratoří
• Vývoj aplikací pro zpracování naměřených dat.
• Spolupráce na vývoji SW s kolegy v zahraničních závodech Bosch

Požadujeme:
• VŠ obor Informatika, programování, popř. SŠ s praxí min. 5let v oboru
• Výborná znalost programování v Java, Javascript, AngularJS
• Znalost moderních webových technologií (HTML/HTML5, CSS, web sockets)
• Znalost DB Oracle
• Komunikativní znalost AJ
Výhodou:
• Znalost technologií NoSQL DB (ElasticSearch, Apache Lucene)
• Znalost metod testování a vývoje softwaru a visualizace dat
• Znalost OS Linux
• Znalost NJ

Nabízíme:

  • Zajímavou a perspektivní práci v mezinárodní společnosti
  • Práci v mezinárodním týmu
  • Systém odborného zaškolení
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozšiřování kvalifikace v tuzemských i zahraničních pobočkách koncernu Bosch
  • Zajímavý motivační program (13. plat, 5 týdnů placené dovolené, výkonové a další bonusy)
  • Podporu při zajištění bytu s příspěvkem na nájem 5.000,-Kč/měsíc (pro kandidáty s VŠ vzděláním)
  • Možnost uplatnění i pro absolventy
  • a další výhody: penzijní připojištění, firemní MŠ, dotované stravování

Místo pracoviště: České Budějovice
Region: Jihočeský kraj
Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby
Typ nabídky: Zaměstnání