Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

UNIJOB s.r.o.

Všeobecní administrativní pracovníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10919560728 | aktuálnost: 19. 7. 2016

Jedná se o pozici "administrativní síla" !!! Místo výkonu práce: Na Návrší 5, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Možno i na dohodu o pracovní činnosti. Mzdové ohodnocení: 85,- Kč/hod až 100,- Kč/hod. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: Po-Pá 15:00-19:00 h. Náplň práce: administrativní práce na PC, zápis škodních událostí. Požadujeme: znalost práce na PC, čistý výpis z rejstříku trestů, spolehlivost, zkušenosti v administrativě výhodou. Nabízíme: dlouhodobá práce v prosperující společnosti, možnost týdenních záloh ve výši 50 % z odpracovaného. Kontakt pro zájemce: POUZE e-mailem (prvotně zaslat životopis, poté proběhne výběrové řízení); příp. i telefonicky (volat každý den včetně víkendů 8:00-18:00 h).

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 85 - 100 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail