Bosch

Robert Bosch, spol. s r.o. – České Budějovice

Virtuální prohlídka České Budějovice

Podívejte se, ve kterých lokalitách působíme.

Mezinárodní pracovní příležitosti

Bosch image film

Objevte, co odlišuje společnost Bosch od ostatních firem

Tato pracovní pozice není aktivní.

Robert Bosch, spol. s r.o.

Senior vývojový inženýr/konstruktér pro tlak. senzory

(referenční číslo: 1056848497)

Hlavní náplň práce:

  • Zodpovědnost za koncept, platformní variantu převodovkového senzoru tlaku
  • Aktivní využívání PE a vývojových nástrojů (requirements engineering, SPM, DRBFM, FMEA, DfR apod.)
  • Návrh, výpočty a podpora simulací v oblasti mech. konstrukce senzoru
  • Tvorba modelů a výkresové dokumentace
  • Interní uvolňování
  • Mezinárodní spolupráce s odděleními vývoje, výroby, kvality a nákupu

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání se zaměřením na konstrukci
  • Zkušenosti v oblasti mechanické konstrukce
  • Velmi dobrá znalost anglického nebo německého jazyka
  • Schopnost práce v týmu, samostatnost, spolehlivost, komunikační a organizační schopnosti, orientace na cíl

Nabízíme:

  • Zajímavou a perspektivní práci v mezinárodní společnosti
  • Práci v mezinárodním týmu
  • Systém odborného zaškolení
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozšiřování kvalifikace v tuzemských i zahraničních pobočkách koncernu Bosch
  • Zajímavý motivační program (13. plat, 5 týdnů placené dovolené, výkonové a další bonusy)
  • Podporu při zajištění bytu s příspěvkem na nájem 5.000,-Kč/měsíc
  • a další výhody: penzijní připojištění, firemní MŠ, dotované stravování

Místo pracoviště: České Budějovice
Region: Jihočeský kraj
Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Věda a výzkum
Typ nabídky: Zaměstnání