Bosch

Robert Bosch, spol. s r.o. – České Budějovice

Virtuální prohlídka České Budějovice

Podívejte se, ve kterých lokalitách působíme.

Mezinárodní pracovní příležitosti

Bosch image film

Objevte, co odlišuje společnost Bosch od ostatních firem

Tato pracovní pozice není aktivní.

Robert Bosch, spol. s r.o.

Týmový vedoucí pro oblast testování senzorů

(referenční číslo: 1056058537)

Hlavní náplň práce:

  • Vedení týmu vývojových zkušebních inženýrů pro oblast powertrain senzorů
  • Organizace a plánování zkoušek tlakových senzorů (PS) a senzorů množství nasávaného vzduchu do motoru (HFM, PFM)
  • Budování know-how, zavádění nových metod testování
  • Odvozování testů na základě zatížení v provozu, tvorba zkušebních plánů
  • Analýza výsledků měření, tvorba a kontrola zkušebních zpráv
  • Odborná zodpovědnost za výsledky týmu (termíny, kvalita, náklady)
  • Mezinárodní spolupráce s vývojovými odděleními v Německu

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání se zaměřením na elektrotechniku, mechatroniku nebo strojírenství
  • Zkušenosti z oblasti testování v automotive
  • Znalosti z oblasti elektroniky a snímačů výhodou
  • Komunikativní schopnosti, schopnost týmové spolupráce, spolehlivost, organizační schopnosti, orientace na cíl
  • Velmi dobré znalosti německého nebo anglického jazyka (aktivní písemná i ústní komunikace v jednom z jazyků je podmínkou)

Nabízíme:

  • Zajímavou a perspektivní práci v mezinárodní společnosti
  • Práci v mezinárodním týmu
  • Systém odborného zaškolení
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozšiřování kvalifikace v tuzemských i zahraničních pobočkách koncernu Bosch
  • Zajímavý motivační program (13. plat, 5 týdnů placené dovolené, výkonové a další bonusy)
  • Podporu při zajištění bytu s příspěvkem na nájem 5.000,-Kč/měsíc
  • Možnost uplatnění i pro absolventy
  • a další výhody: penzijní připojištění, firemní MŠ, dotované stravování

Místo pracoviště: České Budějovice
Region: Jihočeský kraj
Obor: Energetika, Strojírenství, Technika, elektrotechnika
Typ nabídky: Zaměstnání