Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista obalového materiálu brno

referenční číslo: 11687 | aktuálnost: 3. 10. 2016

Jste akční a komunikativní člověk, kterého baví logistické procesy?
Hovoříte anglickým nebo německým jazykem a hledáte práci v Brně?
Pokud jste odpověděl/a na uvedené dotazy ANO, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis

Úspěšná zahraniční společnost s místem pracoviště Brno, přijme schopného kandidáta/ku na pozici Specialista obalovaného materiálu 33 – 43.000,- Kč

Náplň práce

  • Koordinace sérových obalů
  • Navrhování balení pro nové projekty
  • Práce se zákaznickými portály
  • Koordinace požadavků zákazníka na interní logistické procesy
  • Logistické kalkulace
  • Návrh a nastavení systému pro zlepšení fungování oddělení a zjednodušování procesů pro výrobní logistiku

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ se zaměřením na ekonomiku nebo logistiku
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok
  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyku
  • Znalost principů štíhlé výroby
  • Analytické myšlení, odpovědnost, zaměření na termíny a dotahování věcí do konce

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení - dle dosavadních zkušeností
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Jazykové kurzy
  • Závodní stravování
  • Zajímavé školení a podpora v profesním růstu

Mzda: 33 000 - 43 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha