Bosch

Robert Bosch, spol. s r.o. – České Budějovice

Virtuální prohlídka České Budějovice

Podívejte se, ve kterých lokalitách působíme.

Mezinárodní pracovní příležitosti

Bosch image film

Objevte, co odlišuje společnost Bosch od ostatních firem

Tato pracovní pozice není aktivní.

Robert Bosch, spol. s r.o.

Procesní expert/ka SAP - "AUT"

(referenční číslo: 1037726869)

Hlavní náplň práce:

  • práce v mezinárodním týmu, zavádění SAP na mezinárodní úrovni
  • zodpovědnost za správu a vývoj procesů v rámci přidělených SAP modulů
  • provádění funkčních a procesních testů, zpracování výsledků na navrhování nápravných opatření
  • second level hotline - podpora klíčových uživatelů v jednotlivých závodech
  • účast na projektech zavádění SAP v rámci koncernu BOSCH (Amerika, Asie,…)

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání
  • dobrá znalost prostředí SAP, podrobná znalost konkrétních modulů výhodou
  • aktivní znalost AJ, znalost NJ výhodou
  • mobilita, časová flexibilita, schopnost prosazení, schopnost řešit konflikty, týmová spolupráce
  • schopnost předávat know-how ostatním
  • ochota spolupráce v rámci multikulturních vztahů

Nabízíme:

  • zajímavou a perspektivní práci v mezinárodní společnosti
  • práci v mezinárodním týmu
  • propracovaný systém odborného zaškolení pro jednotlivé úkoly, systémy a procesy
  • možnost dalšího vzdělávání a rozšiřování kvalifikace v tuzemských i zahraničních pobočkách koncernu Bosch
  • zajímavý motivační program (nadprůměrné mzdy, 13. plat, 5 týdnů placené dovolené, výkonové a další bonusy)
  • podporu při zajištění bytu s příspěvkem na nájem
  • možnost uplatnění i pro absolventy
  • a další výhody: penzijní připojištění, firemní MŠ, dotované stravování

Místo pracoviště: České Budějovice
Region: Jihočeský kraj
Obor: Ekonomika, IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby
Typ nabídky: Zaměstnání