Bosch

Robert Bosch, spol. s r.o. – České Budějovice

Virtuální prohlídka České Budějovice

Podívejte se, ve kterých lokalitách působíme.

Mezinárodní pracovní příležitosti

Bosch image film

Objevte, co odlišuje společnost Bosch od ostatních firem

Tato pracovní pozice není aktivní.

Robert Bosch, spol. s r.o.

Technolog &End Of Line testing Dnox

(referenční číslo: 1018152305)

Hlavní náplň práce:

  • odpovědný za hydraulické (End Of Line) zkoušení pumpy ve výrobě DNOX (zajištění chodu - stanovení optimální údržby, mezí zásahu pro operativní údržbu, realizace zlepšení měřícího systému stávajícího zařízení, plánování, příprava nových zařízení)
  • plná odpovědnost za tvorbu, změnu a dodržování technologických postupů
  • spolupráce s vývojem a ostatními Bosch-závody
  • dohled nad kvalitou a produktivitou sériové výroby
  • zpracovávání návrhů na investice v rámci střediska výroby
  • komunikace s dodavateli a zákazníky

Požadujeme:

  • VŠ technického směru
  • komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • organizační schopnosti, analytické myšlení, flexibilita
  • chuť učit se

Nabízíme:

  • zajímavou a perspektivní práci v mezinárodní společnosti
  • práci v mezinárodním týmu
  • systém odborného zaškolení
  • možnost dalšího vzdělávání a rozšiřování kvalifikace v tuzemských i zahraničních pobočkách koncernu Bosch
  • zajímavý motivační program (nadprůměrné mzdy, 13. plat, 5 týdnů placené dovolené, výkonové a další bonusy)
  • podporu při zajištění bytu s příspěvkem na nájem
  • možnost uplatnění i pro absolventy
  • a další výhody: penzijní připojištění, firemní MŠ, dotované stravování

Zašlete nám svůj životopis a motivační dopis v české a anglické nebo německé verzi.

Místo pracoviště: České Budějovice
Region: Jihočeský kraj
Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Kvalita, kontrola jakosti
Typ nabídky: Zaměstnání