Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tractebel Engineering a.s.

Stavební inženýři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11569540753 | aktuálnost: 30. 11. 2016

Místo výkonu práce: U Panského dvora č.p. 986/3, Klíše, Ústí nad Labem práce na stavbách.
Náplň práce:
příprava harmonogramu prací v programu MS Project
kontrola průběhu realizace výstavby dle platného harmonogramu
organizace pravidelných kontrolních dnů - reporting týkající se plnění HMG
identifikace kritické cesty, stanovení souboru úkolů, který přímo ovlivňuje délku projektu
smluvní jednání, nastavení dílčích termínu
kontrola dodržování dílčích termínů dle uzavřených smluv
Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání technického směru
praxi v oblasti realizace technologických staveb
silné organizační, komunikační a vyjednávací dovednosti
znalost MS Project, MS Office, AutoCAD výhodou
znalost anglického jazyka
ŘP skupiny B
Ochota cestovat a akceptovat dlouhodobý pobyt na stavbách v ČR i ve světě
Nabízíme:
řízení ambiciózních projektů
podporu dalšího rozvoje
25 dnů dovolené
flexibilní pracovní doba
Zájemci mohou své životopisy zasílat na uvedený e-mail.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Tractebel Engineering a.s., Ing. Karla Vichrová, karla.vichrova@tractebel.engie.com, +420 728 753 276