Typ nabídky

Minimální mzda

Strojní zámečník - oblast jih

referenční číslo: 1007370514 | aktuálnost: 09.08.2017

Pražská teplárenská a.s.

Pracovní náplň:

• Zajištění provozu předávacích stanic a rozvodných tepelných zařízení oblasti
• Kontroly, provozní údržba a opravy na předávacích stanicích a rozvodech tepla
• Spolupráce na odstraňování poruch, odstavování a najíždění tepelných zařízení
• Vedení provozní evidence
• Jednosměnný provoz

Požadujeme:

• Min. vyučení v oboru strojním
• Praxe v oboru výhodou
• Zdravotní způsobilost pro práci ve výškách a nad volnou hloubkou
• ŘP skup. B
• Zdravotní způsobilost
• Samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme:

• Zázemí významné energetické společnosti
• Nadstandardní systém zaměstnaneckých výhod a bohatý sociální program (13. a 14. plat, příspěvky na pojištění, stravování, na sportovní aktivity, péči o zdraví…)
• Práci v lokalitě Prahy
Nástup možný ihned

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Energetika, Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce