Typ nabídky

Minimální mzda

Junior Developer – part time, home office

referenční číslo: 1004A368 | aktuálnost: 02.05.2017

Atlas software a.s.

Náplň práce

Chceš se podílet na vývoji významných právních a ekonomických informačních systémů, které používají instituce jako poslanecká sněmovna, prestižní advokátní a notářské kanceláře, justice a mnoho dalších? Společnost ATLAS consulting s centrálou v Ostravě rozšiřuje svůj tým o nové programátory z řad studentů. Pokud Tě baví programování, zajímáš se o vývoj software a máš všeobecný IT přehled, nabízíme ti získání skvělé flexibilní praxe při škole.

Měl bys mít:
- základy programování a obrovskou chuť se učit
- jsi student VŠ (IT samozřejmě)
- možnost pracovat alespoň 20 hodin měsíčně

Za to ti na oplátku nabídneme:
- spolupráci formou Home Office s možností docházení do firmy
- získání cenné praxe a zkušeností od jedniček z oboru
- podílení se na prestižních projektech
- možnost navázání dlouhodobé spolupráce a trvalého zaměstnání po škole
- odpovídající finanční ohodnocení

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Brigáda