Bosch

Robert Bosch, spol. s r.o. – České Budějovice

Virtuální prohlídka České Budějovice

Podívejte se, ve kterých lokalitách působíme.

Mezinárodní pracovní příležitosti

Bosch image film

Objevte, co odlišuje společnost Bosch od ostatních firem

Tato pracovní pozice není aktivní.

Robert Bosch, spol. s r.o.

HW&SW Inženýr

(referenční číslo: 1002118510)

Náplň práce:

  • vývoj a konfigurace komunikačních a softwarových řešení
  • nastavení propojení výrobních strojů
  • příprava požadavků na zpracování dat
  • troubleshooting, řešení problémů a optimalizace HW@SW řešení

Požadujeme:

  • VŠ elektrotechnického směru se zaměřením na programování
  • Programování (XML, Visual C++, Java)
  • aktivní znalost AJ (NJ výhodou)
  • orientace v elektrotechnice
  • základní znalost databáze: MS-SQL& Oracle (výhodou)
  • týmová práce, asertivita, motivace, vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:

  • perspektivní, rozmanitou, zajímavou a tvůrčí práci
  • silné zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • trvalou možnost odborného vzdělávání
  • nadstandardní sociální program včetně zajímavého platového ohodnocení
  • podporu při zajištění bytu s vysokým příspěvkem na nájem

Místo pracoviště: České Budějovice
Region: Jihočeský kraj
Obor: IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů, Technika, elektrotechnika
Typ nabídky: Zaměstnání