Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

FENIX PERSONAL s.r.o.

Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11779240785 | aktuálnost: 27. 11. 2016

Kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně denně mimo středy

Co je náplní práce?
Obrábění velkých kusů na klasické fréze
Budete mít podporu z oddělení technologie, ale volba základního technologického postupu bude na Vás - včetně volby nástrojů, pracovního postupu, parametrů řezu atd.
Součástí práce je i přeměření hotového výrobku měřidly a jeho kontrola

Jedná se o práci ve dvousměnném provozu - 8hod směny na ranní a odpolední.

Jaký je kandidát, kterého bychom rádi potkali?
Má zkušenosti s obsluhou klasické frézy
Umí číst technickou dokumentaci na velmi dobré úrovni, dokáže si odvodit, jaký bude postup výroby
Je manuálně zručný a zodpovědný

Co byste ještě měli vědět?
Jedná se o samostatnou a odpovědnou práci v zakázkové kusové výrobě, kde máte možnost naučit se spoustu nového a neustrnete na místě.

Co Vás čeká, když uspějete?
Stabilní zaměstnání a možnost profesního i osobního růstu v prostředí mezinárodní společnosti
Kvalitní zaškolení od zkušených operátorů a moderní technologické vybavení
Smlouva na dobu neurčitou přímo se zaměstnavatelem, nikoli přes agenturu
5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování (popř. stravenky), zvýhodněný telefonní tarif pro zaměstnance a další benefity

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 20 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

FENIX PERSONAL s.r.o., Ivana Pitrušková Gregovská, pitruskova@fenixpersonal, +420 603 877 831