Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ROYAL VISION s.r.o.

Pojišťovací poradci specialisté

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11150920763 | aktuálnost: 23. 7. 2016

Pojišťovací makléř - Brno
Náplň práce:
Prodej bankovních produktů včetně spotřebitelských úvěrů
Poskytování servisu a poradenství stávajícím i potenciálním klientům
Vyhledávání nových obchodních příležitostí
Zodpovědnost za vedení klientské dokumentace, prodejních výsledků a kvalitu poskytovaných služeb
Pracovat na svém osobním rozvoji

Požadujeme:
Ukončené SŠ/VŠ vzdělání (ekonomický směr výhodou)
Min. 1 rok zkušeností ve finančnictví
Komunikační a vyjednávací dovednosti s orientací na zákazníka
Práce na PC na uživatelské úrovni
Samostatnost, aktivita a zodpovědnost

Nabízíme:
Prostor pro seberealizaci
Motivující mzdové ohodnocení
Možnost profesního růstu a rozvoje
Místo pracoviště: Brno

Mzdové ohodnocení:
Hlavní pracovní poměr
Fixní výplata 20.000,- Kč + provize z obchodu

Předem děkujeme za Vámi zaslaný životopis. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat s pozvánkou do výběrového řízení během následujících 3 týdnů. V opačném případě jsme upřednostnili uchazeče, kteří lépe odpovídají našim požadavkům.
Kontakt:
člen skupiny DRFG
Hlinky 155/86, 603 00 Brno
mobil: +420 606 098 702
email: asistentka@royalvision.cz
www.royalvision.cz
www.drfg.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha