Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

pracovat na ranní a odpolední směny. Nabízíme dlouhodobou spolupráci, odpovídající mzdu, prohloubení, nebo získání praxe v tiskařské odvětví, a to prací pro jednoho z nejznámějších vydavatelství v zemi. Místo výkonu práce Praha 10 - Malešice. Nástup je možný ihned. Náplň práce: - rovnání tiskovin - ruční skládání tisku na palety - pomocné práce při manipulaci s tiskovinami

Nenáročná práce v tiskárně - Praha 10

referenční číslo: 6214 | aktuálnost: 26. 8. 2016

Pro našeho významného klienta, stabilně působícího na českém tiskařském trhu, hledáme vhodné kandidáty na "nenáročné práce v tiskárně". Hledáme spolehlivé a pečlivé uchazeče, kteří jsou ochotní pracovat na ranní a odpolední směny. Nabízíme dlouhodobou spolupráci, odpovídající mzdu, prohloubení, nebo získání praxe v tiskařské odvětví, a to prací pro jednoho z nejznámějších vydavatelství v zemi. Místo výkonu práce Praha 10 - Malešice. Nástup je možný ihned.

Náplň práce:
- rovnání tiskovin
- ruční skládání tisku na palety
- pomocné práce při manipulaci s tiskovinami

Požadujeme:

- manuální zručnost, fyzická zdatnost, spolehlivost, pečlivost, pracovitost
- dobrý zdravotní stav
- ochotu práce na směny - ranní 6:00-14:30 a odpolední 12:00-20:30.

Nabízíme:

- mzdu až 16.000 Kč/měsíc
- možnost dlouhodobé spolupráce
- pracoviště s velmi dobrou dopravní dostupností
- zázemí stabilní společnosti
- pravidelný výplatní termín

Místo pracoviště: Praha

Region: Hl. m. Praha

Obor: Řemesla, výroba, Ostatní, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha