Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Behr Bircher Cellpack BBC Czech s.r.o.

Provozní zámečníci, údržbáři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10548650770 | aktuálnost: 24. 9. 2016

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
rozvržení osazení montážních desek dle výkresové dokumentace; mechanická úprava (otvory, výřezy, zapravení); opracování a montáž lamelových sběrnicových systémů; odporové navařování svorníků; údržba výrobní haly

Zaměstnavatel požaduje:
výuční list v oboru zámečník nebo jiném strojírenském oboru; přesnost, pečlivost, samostatnost; samostatnost, zodpovědnost, zručnost a ochotu na sobě dále pracovat; praxi s ručním a stroj. obráběním (řezání, vrtání, broušení) - výhoda; základní znalost angličtiny nebo němčiny - výhoda

Zaměstnavatel nabízí:
Zázemí stabilní a neustále se rozvíjející nadnárodní společnosti; Motivující finanční ohodnocení odpovídající výkonu; Zajímavou a náročnou práci v dynamickém prostředí; Možnosti osobního růstu a dalšího vzdělávání, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení; Firemní benefity - Obědy zdarma, příspěvek na dopravu, placená přestávka na svačinu, příspěvky na penzijní nebo životní pojištění, 1 den dovolené navíc za každé odpracované 3 roky

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: info@bircher.cz;
- telefonicky na čísle 581 650 072 - paní Lenka Čaganová

Místo výkonu práce: Behr Bircher Cellpack BBC Czech s.r.o., Tovární č.p. 2147, 753 01 Hranice

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 13 500 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha